MATEMATYKA WYSOKICH LOTÓW WIELKI SUKCES !!! - II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Uczeń Serhii Vizgalin z klasy IV tl zajął drugie miejsce w IX edycji konkursu MATEMATYKA w TECHNICE dla TECHNIKA i zdobył główną nagrodę – INDEKS Politechniki Lubelskiej.

Uroczyste podsumowanie konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych we współpracy z Politechniką Lubelską odbyło się 29 marca 2019r. w sali Rady Wydziału Podstaw Techniki PL. Niestety Serhii był „wielkim nieobecnym” na tej uroczystości, gdyż w tym samym czasie przebywał na praktykach zawodowych w Hiszpanii. Nagrodę odebrała w jego imieniu nauczycielka Agnieszka Ungiert, która otrzymała także podziękowanie dla ZSZ Nr1, do przekazania na ręce Dyrektora szkoły. W tegorocznej edycji wzięło udział 1531 uczniów z różnych stron Polski, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięć naszego ucznia. Gratulacje!!!